All Exhibitions

de_bunkr: Tomáš Heřmánek

05/05/2020

Návod k návštěvě virtuální fotografické výstavy Tomáše Heřmánka:

1/ Pokud nemáš, stáhni si hru Counter Strike 1.6. Například odtud: https://csko.cz/ke-stazeni (cs16full_v43g_cskocz.exe)
2/ Nainstaluj
3/ Spusť hru, v případě potřeby si nastav ideální rozlišení pro tvůj monitor (menu Nastavení -> Grafika)
4/ V menu stiskni tlačítko klávesnice pod Esc (;°~ apod), objeví se ti okno s příkazovým řádkem, kam napiš: connect 217.11.249.84:27608 a stiskni Enter. Pokud tento způsob nefunguje, klikni v menu na Vyhledat servery -> Oblíbené -> Přidat server -> IP: 217.11.249.84:27608 -> Přidat adresu k oblíbeným. Na konci seznamu oblíbených serverů se pak zobrazí Photogether, k tomu se připoj.
5/ Nyní bude chvíli trvat, než se ti mapa de_bunkr automaticky stáhne včetně všech textur. Pokud bude na serveru místo (připojeno méně než 32 návštěvníků), můžeš si vybrat, jestli se připojíš za policajty (Counter Terrorists), za teroristy (Terrorists), případně se nechat přidělit automaticky. Vybereš si uniformu a můžeš se přidat ke hře (ve chvíli, kdy je předchozí hra dohrána).
6/ Nakupuješ tlačítkem B, pohybuješ se šipkama nebo WASD a myší. Skáčeš mezerníkem, dřepneš si ctrl apod.

Pokud se vám z kapacitních důvodů nepodaří k serveru připojit, zkuste to později, nebo se domluvte s přáteli a přijďte jiný den. Galerie bude přístupná nonstop do 28. května.