All Exhibitions

Landescape

26/10/2011

Vojtěch Skácel – Landescape

Výstava LANDeSCAPE Vojtěcha Skácela navazuje na výstavu GREEN IS GOLD, U Pštrosa (music a art bar), Zlín, 2010. První představení aktivit Zeleného Ateliéru, tamtéž.

Skácelova tvorba výrazně pozvedává přístup k přírodním situacím v běhu našeho prostředí. LANDeSCAPE je pohled autora k dnešní svébytné kultuře města i venkova, v přeměnách civilizačních tiků. LeS. má více významů, které narůstají skrze stezku do města, divočinou do srdce. Významy se propojují v instalační míchanici prostoru podzemního „bunkru“. Photogethergallery touto výstavou představuje ryze nefotografickou prezentaci, s jejími nadzemními průsaky v procesu.

Photogether Gallery je nezávislou iniciativou, galerií. Od loňského podzimu organizuje výstavy Atelieru reklamní fotografie i jiných atelierů Fakulty multimediálních komunikací ve Zlíně. Mimo to vyvíjíme vlastní kurátorskou činnost nezávislou na akademickém prostředí, jako například výstavu Nová estetika nebo velkoformátovou site-specific instalaci Sladkovského stěna v Olomouci.